Sportovní výsledky 2010.

20.11.2010 Turnaj Neratovice

1. místo Šimáčková Barbora v kategorii do 44 Kg
1. místo Kopřiva Vít v kategorii do 24 Kg
3. místo Holas Adam v kategorii do 24 Kg
3. místo Kamas Martin v kategorii do 53 Kg
4. místo Hykl Šimon v kategorii do 42 Kg
4. místo Růžičková Barbora v kategorii do 33 Kg
 

30.10.2010 4. kolo I. ligy mužů

Porazili jsme týmy Jablonce a Železa Hranice a se 14 body máme 3. místo ve druhé skupině.
 

23.10.2010 Kralupy Cup

 1. místo Šimáčková Barbora v ktegorii do 44 Kg
 1. místo Hykl Šimon v ktegorii do 42 kg
 2. místo Javornický Šimon v ktegorii do 50 Kg


23.10.2010 Turnaj Neratovice

 1. místo Nachtman Petr v ktegorii do

 4. místo Baťek Tomáš v ktegorii do

 4. místo Gaďurek Vojtěch v ktegorii do

 4.místo Gaďurek Vít v ktegorii do

 4.místo Stehno Richard v ktegorii do
 

11.10.2010 Krajský přebor Prahy ml. žáci

1. místo Šimáčková Barbora v kategorii do 44 kg
5. místo Javornický Šimon v kategorii do 50 kg

 

2.10.2010 Liberec samurajská katana ml. žáci.

4. místo  Šimáčková Barbora v kategorii do 42 kg s chlapci
4. místo  Javornický Šimon v kategorii do 50 kg


25.09.2010 3.kolo I. ligy mužů

 Porazili jsme oddíly Hradce králové, BeF Home Blansko a Jablonce.
 Remizovali jsme s Budějovicemi a prohráli pouze s Železem Hranice.
 Celkově máme 10 bodů jsme na druhém místě ve skupině.

 

22.05.2010 2. kolo I. ligy mužů

 Porazili jsme oddíly Jablonce, Budějovic a Tatranu Prachatice.
 Prohráli s oddíly Štoly Praha a Chomutova.
 Celkově máme 9 bodů a jdeme do sestupové skupiny.

 

17.04.2010 Turnaj v Neratovicích děti.

přípravka
  4. místo Richard Stehno. do 26kg
  4. místo Vojtěch Gaďurek. do 35kg


mláďata
  5. místo Barbora Růžičková. do 30kg
  2. místo Šimon Hykl. do 44kg


ml. žáci
  4. místo Tomáš Baťek. do 35kg
  4. místo Vítek Gaďurek. do 38kg
  2. místo Barbora Šimáčková. do 39kg
  2. místo David Hybeš. do 48kg
  2. místo Šimon Javornický. do 48kg


20.03.2010 Turnaj v Neratovicích děti.

Větší účast a další úspěchy na oddílovém turnaji v Neratovicích. Tentokrát jsme měli zastoupení i v nejmladší a také nejstarší kategorii :
přípravka
  4. místo Richard Stehno. do 26kg
  4. místo Vojtěch Gaďurek. do 35kg

mláďata
  1. místo Barbora Růžičková. do 30kg
  1. místo Šimon Hykl. do 44kg

ml. žáci
  4. místo Tomáš Batěk. do 35kg
  4. místo Vítek Gaďurek. do 38kg
  2. místo Barbora Šimáčková. do 39kg
  2. místo Martin Kamas. do 48kg
  1. místo Šimon Javornický. do 48kg

st. žáci
 3. místo Artur Mikitěnko. do 40kg
 

13.03.2010 1. kolo I. ligy mužů.

Porazili jsme oddíl Jablonce a remizovali s oddílem Štola Praha.
Máme tedy 3 body.

 

13.02.2010 Dětský turnaj Neratovice.

mláďata
  3.místo Petr Nachtman. 8let  v kategorii do 27kg.
  2.místo Šimon Hykl. 10let v kategorii do 37kg.
mladší žáci
  2.místo Šimon Javornický. 11let v kategorii do 50kg.
  1.místo Barbora Šimáčková. 11let v kategorii do 40kg.

AC Sparta a I. liga mužů.

AC Sparta Praha Judo se více než 20 let
zůčastní druhé nejvyšší soutěže judo
v České republice, I. ligy.

Pravidelné soutěže v Česku

Muži

 Extraliga - Účastní se 10 sedmičlenných 

                 týmů.

                 Týmy jsou na začátku roku 

                 rozlosovány na dvě pětičlenné

                 skupiny.

                 Každá skupina absolovuje dvě
                 kola každý s každým do půli roku.

                 Ve druhé půli roku se vytvoří nové

                 dvě skupiny, postupová (6.týmů) a

                 sestupová (4.týmy).

                 Z postupové skupiny po jednom

                 turnaji každý s každým vzejdou

                 4 semifinalisté play-off, sestupová

                 skupina po dvou turnajích určí

                 1. sestupující tým do I.ligy.

 

 I. liga     - Účastní se 12 sedmičlenných 

                 týmů ve čtyřech turnajových

                 kolech. Týmy jsou na začátku

                 roku rozlosovány na dvě

                 šestičlenné skupiny. 

                 Každá skupina absolovuje dvě 

                 kola každý s každým do půli roku.

                 Ve druhé půli roku se vytvoří nové

                 dvě skupiny, postupová (1.-3.) a

                 sestupová (4.-6.).

                 Každá skupina absolovuje další dvě
                 kola každý s každým do konce

                 roku. Na konci roku první tým

                 postupové skupiny postupuje do

                 extraligy. Poslední dva týmy

                 sestupové skupiny sestupují do

                 baráže s vítězi krajských přeborů. 

 

 Dorostenci

Dorostenecká liga