Sportovní výsledky 2011.

Šestý, v tomto roce poslední turnaj v Neratovicích. 19.11.2011.

Jméno Hmotnost Umístění
Přípravka
Janoušek Max do 23 kg 4. místo
Holas Adam do 25 kg 3. místo
Kopřiva Vít do 26 kg 3. místo
Kamarýt Ondřej do 30 kg 3. místo
Hložek Michal do 37 kg 3. místo
Mláďata
Janoušek Kryštof do 51 kg 2. místo

 

Přebor České republiky ml. žáků. 12.11.2011 v Litoměřicích

Jméno Hmotnost Umístění
Mladší žákyně
Šimáčková Barbora do 44 kg 3. místo

 

4. kolo I. ligy mužů v Prachaticích - 29.10.2011

Naše družstvo ve složení...

60 kg Matoušek Petr
66 kg neobsazeno
73 kg Melkus Michal, Kubový Petr
81 kg Kopal Jaroslav
90 kg Klapal Jan
100 kg neobsazeno
+100 kg neobsazeno

Bez bodu

 

Pátý turnaj v Neratovice 22.10.2011. Účast 8. závodníků.

Jméno Hmotnost Umístění
Přípravka
Holas Adam do 25 kg 4. místo
Kamarýt Ondřej do 29 kg 4. místo
Hložek Michal do 36 kg 2. místo
Zvěřinová Sára do 39 kg 3. místo
Marx Martin do 35 kg 2. místo
Mláďata
Nachtman Petr do 34 kg 3. místo
Mladší žáci
Hykl Šimon do 47 kg 3. místo
Starší žáci
Křtěn Karel do 54 kg 3. místo

 

Český pohár - Velká cena Jihlavy 16.10.2011

Jméno Hmotnost Umístění
Mladší žáci a žákyně
Hykl Šimon do 46 kg  
Šimáčková Barbora do 48 kg 3. místo

 

Krajský přebor Prahy Na Folimance - Žáci a žákyně 10.10.2011

Jméno Hmotnost Umístění
Mladší žáci
Hykl Šimon do 46 kg 5. místo

 

3. kolo I. ligy mužů v Turnově -  24.9.2011

Naše družstvo ve složení...

60 kg Matoušek Petr
66 kg Matoušek Pavel
73 kg Melkus Michal, Škarda Zdeněk
81 kg Klapal Jan
90 kg Vojtěch Tomáš
100 kg Fugner David
+100 kg

Entlich Vladan

Máme jeden bod.

 

Mezinárodní mistrovství ČR Veteránů 10.9.2011

Jméno Hmotnost Umístění
kategorie M1 (30-34 let)
Melkus Michal do 73 kg 2. místo
kategorie M2 (35-39 let)
Hák Dan do 81 Kg 3. místo
kategorie M3 (40-44 let)
Kopřiva Miloslav do 81 kg 2. místo
Kopřiva Martin do 81 kg 3. místo

 

V. letní Olympijské hry mládeže 22.6.2011 v Olomouci.

Judo není zápas jednotlivců, ale i družstev. To si vyzkoušela z našeho
oddílu Bára Šimáčková, když byl a nominována členem družstva PRAHA na V. LOHM.
Více informací na www.olympic.cz

 

2. kolo I. ligy mužů 11.6.2011 na Folimance v Praze.

Naše družstvo mužů ve složení...

60 kg Matoušek Petr
66 kg neobsazeno
73 kg Melkus Michal a Škarda Zdeněk
81 kg Kopal Jaroslav
90 kg Vojtěch Tomáš
100 kg Klapal Jan
+100 kg Entlich Vladan

Nepodařilo se nám probojovat se do postupové skupiny...

 

Přebor Prahy 14.5.2011 na Folimance

Jméno Hmotnost Umístění
Dorostenci
Novotný Ondra do 81 kg               1. místo
Mladší žáci a žákyně
Hykl Šimon do 46 kg -  nejsilněji obsazená skupina
Šimáčková Barbora do 42 kg 2. místo

 

 

 

  

 


VC Jičína, pokračování soutěže o Samurajskou katanu 7.5.2011

Jméno Hmotnost Umístění
Mladší žáci a žákyně
Hykl Šimon do 46 kg  
Šimáčková Barbora do 42 kg  

 

Čtvrtý, dubnový turnaj v Neratovicích 16.4.2011. Účast 12 závodníků

Jméno Hmotnost Umístění
Starší žáci
Hybeš David do 55 kg 2. místo
Mladší žáci a žákyně
Šimáčková Barbora do 42 kg 1. místo
Gaďurek Vít do 42 kg 4. místo
Javornický Šimon do 58 kg 2. místo
Mláďata
Rollerová Kateřina do 36 kg 2. místo
Nachtman Petr do 32 kg 4. místo
Gaďurek Vojtěch do 37 kg 3. místo
Janoušek Kryštof do 46 kg 2. místo
Přípravka
Kopřiva Vít do 23 kg 4. místo
Janoušek Max do 20 kg 4. místo
Zvěřinová Sára do 36 kg 5. místo
Hložek Michal do 36 kg 4. místo

 

Týn CUP 9.4.2011 Týn nad Vltavou

Jméno Hmotnost Umístění
Mladší žákyně
Šimáčková Barbora do 44 kg 4. místo

 

Velká cena Jablonce 27.3.2011 Český pohár

Jméno Hmotnost Umístění
Mladší žáci a žákyně
Hykl Šimon  do 46 kg  9. místo z 32. závodníků
Šimáčková Barbora  do 44 kg 1. místo

 

První kolo turnaje o Samurajskou katanu v Turnově 19.3.2011

Jméno Hmotnost Umístění
Mladší žáci a žákyně
Hykl Šimon  do 46 kg 4. místo
Šimáčková Barbora  do 42 kg 3. místo

 

Třetí, březnový turnaj v Neratovicích 12.3.2011. Účast 17 závodníků.

Jméno Hmotnost Umístění
Dorostenci
Novotný Ondřej do 79 kg 1. místo
   Starší žáci
Křtěn Karel do 52 kg 4. místo
Makula Marek do 40 kg 4. místo
Hybeš David do 52 kg 2. místo
Kamas Martin do 59 kg 2. místo
   Mladší žáci a žákyně
Šimáčková Barbora do 42 kg 1. místo
Batěk Tomáš do 39 kg 3. místo
Gaďurek Vít do 40 kg 4. místo
Hykl Šimon do 45 kg 4. místo
Růžičková Barbora do 34 kg 2. místo
   Mláďata
Hejda Jakub do 36 kg 4. místo
Gaďurek Vojta do 38 kg 3. místo
Tůma Filip do 29 3. místo
Smoleja Samuel do 34 kg 3. místo
Rollerová Kateřina do 35 kg 3. místo
   Přípravka
Kopřiva Vít do 23 kg 3. místo
Kamarýt Ondřej do 28 kg 1. místo

1. kolo I. ligy mužů 5.3.2011 na Folimance v Praze.

Naše družstvo mužů ve složení...

 60 kg  Matoušek Petr
 66 kg  Matoušek Pavel
 73 kg  Melkus Michal a Pražák Josef
 81 kg  Jarý Jaroslav a Kopal Jaroslav
 90 kg  Vojtěch Tomáš
 100 kg  Fugner David
 +100 kg  Entlich Vladan

...porazilo oddíl Prachatic a Budějovic. Se třemi oddíly jsme velice těsně prohráli.
Po prvním kole máme tedy 4 body.

 

Druhý, únorový turnaj v Neratovicích 12.2.2011. Účast 7 závodníků.

Jméno Hmotnost Umístění
   Starší žáci
Křtěn Karel do 50 kg 2. místo
   Mladší žákyně
Šimáčková Barbora do 45 kg 2. místo
   Mláďata
Hejda Jakub do 33 kg 3. místo
Smoleja Samuel do 34 kg 3. místo
   Přípravka
Hložek Michal do 35 kg 3. místo
Zvěřinová Sára do 34 kg 4. místo
Kamarýt Ondřej do 26 kg 4. místo

5.2.2011 USK Cup Muži.

Jméno Hmotnost Umístění
Melkus Michal do 72 kg  -


První, lednový turnaj v Neratovicích 15.1.2011. Účast 13 závodníků.

Jméno Hmotnost Umístění
Starší žáci
Hybeš David do 51 kg

2. místo

Křtěn Karel do 51 kg 3. místo
Makula Marek do 42 kg 4. místo
Mladší žáci
Javornický Šimon do 52 kg 1. místo

Šimáčková Barbora

do 40 kg 1. místo
Hykl Šimon do 43 kg 3. místo
Gaďurek Vít do 39 kg 3. místo
Mláďata

Nachtman Petr

do 30 kg 1. místo
Hejda Jakub do 33 kg 4. místo
Gaďurek Vojtěch do 33 kg 3. místo
Přípravka
Kamarýt Ondřej do 26 kg 4. místo
Hložek Michal do 33 kg 3. místo
Zvěřinová Sára do 33 kg 4. místo

 

Fotogalerie

Fotky ze soutěží jsou v fotogalerii 2011.

AC Sparta a I. liga mužů.

AC Sparta Praha Judo se více než 20 let
zůčastní druhé nejvyšší soutěže judo
v České republice, I. ligy.

Pravidelné soutěže v Česku

Muži

 Extraliga - Účastní se 10 sedmičlenných 

                 týmů.

                 Týmy jsou na začátku roku 

                 rozlosovány na dvě pětičlenné

                 skupiny.

                 Každá skupina absolovuje dvě
                 kola každý s každým do půli roku.

                 Ve druhé půli roku se vytvoří nové

                 dvě skupiny, postupová (6.týmů) a

                 sestupová (4.týmy).

                 Z postupové skupiny po jednom

                 turnaji každý s každým vzejdou

                 4 semifinalisté play-off, sestupová

                 skupina po dvou turnajích určí

                 1. sestupující tým do I.ligy.

 

 I. liga     - Účastní se 12 sedmičlenných 

                 týmů ve čtyřech turnajových

                 kolech. Týmy jsou na začátku

                 roku rozlosovány na dvě

                 šestičlenné skupiny. 

                 Každá skupina absolovuje dvě 

                 kola každý s každým do půli roku.

                 Ve druhé půli roku se vytvoří nové

                 dvě skupiny, postupová (1.-3.) a

                 sestupová (4.-6.).

                 Každá skupina absolovuje další dvě
                 kola každý s každým do konce

                 roku. Na konci roku první tým

                 postupové skupiny postupuje do

                 extraligy. Poslední dva týmy

                 sestupové skupiny sestupují do

                 baráže s vítězi krajských přeborů. 

 

 Dorostenci

Dorostenecká liga