Sportovní výsledky 2013.

Turnaj Folimanka 21.12.2013

Jméno Hmotnost Umístění
Mláďata
Hložek Michal do 48 kg 2. místo
Kamarýt Ondřej do 38 kg 2. místo

 

 

Turnaj Vršovice  7.12.2013

Jméno Hmotnost Umístění
Přípravka
Jelínek Ondřej do 23 kg 2. místo

 

Turnaj Neratovice - listopad 09.11.2013

Jméno Hmotnost Umístění
Přípravka
Jelínek Ondřej do 24 kg 2. místo
Vachuda Filip do 27 kg 4. místo
Malý Vojta do 33 kg 5. místo
Mláďata
Holas Adam do 30 kg 3. místo
Jalovec Aleksandr do 30 kg 4. místo
Suchánková Adéla do 38 kg 3. místo
Kamarýt Ondřej do 39 kg 2. místo
Mašínová Viktorie do 42 kg 4. místo
Mladší žáci
Nachtman Petr do 42 kg 4. místo
Starší žákyně
Šimáčková Barbora do 55 kg 3. místo

 

Mezinárodní mistrovství Rakouska veteránů v Linci 02.11.2013

Jméno Hmotnost Umístění
M4
Hejlek Radoslav do 100 kg 1. místo
M2
Melkus Michal do 73 kg 3. místo
Vojtěch Tomáš do 90 kg 4. místo

 

Turnaj Neratovice - říjen 19.10.2013

Jméno Hmotnost Umístění
Mladší žáci
Urbášek Samuel do 42 kg 2. místo
Kuryk Robert do 34 kg 3. místo
Janoušek Kryštof do 63 kg 4. místo
Pavlík Jakub do 73 kg 2. místo
Mláďata
Kurik Artur do 25 kg 2. místo
Kopřiva Vít do 30 kg 5. místo
Jalovec Alexandr do 30,5 kg 4. místo
Vlček Jaroslav do 37 kg 3. místo
Kalinčuk Ivan do 37 kg 4. místo
Kamarýt Ondřej do 38 kg 4. místo
Hložek MIchal do 47 kg 2. místo
Přípravka
Vlček Jiří do 23 kg 2. místo
Jelínek Ondřej do 24 kg 2. místo
Dědek Dominik do 25 kg 4. místo
Vachuda Filip do 27 kg 4. místo
Janoušek Max do 28,5 kg 4. místo

 

Mistrovství ČR v sestavách kata - Žďár n. Sázavou 13.10.2013

Jméno dvojice    Umístění
Kategorie do 18. let
Šimáčková Barbora - Hykl Šimon   2. místo

 

Krajský přebor Prahy žáků 7.10.2013

Jméno Hmotnost Umístění
Mladší žáci
Kuryk Robert do 34 kg 2. místo
Urbášek Samuel do 42 kg bez umístění
Starší žáci a žákyně
Hykl Šimon do 55 kg bez umístění
Šimáčková Barbora do 48 kg 3. místo

 

Mezinárodní Mistrovství České republiky veteránů v Ostravě 21.09.2013

Jméno Hmotnost Umístění
M4
Kopřiva Martin do 81 kg 1. místo
Kopřiva Miloslav do 81 kg 2. místo
M2
Melkus Michal do 73 kg 2. místo

 

Mezinárodní Mistrovství Polska veteránů v Sobotce 14.09.2013

Jméno Hmotnost Umístění
M2
Vojtěch Tomáš do 90 kg 2. místo

 

Sportovní výsledky z letního soustředění na Blatnici - děti

Soustředění se uskutečnilo od soboty 06.07. do soboty 13.07.

Výsledky zátěžových testů - Přehledná tabulka

 

Folimanka CUP 1. ročník 11. - 12.05.2013

Jméno Hmotnost Umístění
Starší žáci
Hykl Šimon do 50 kg 7. místo
Starší žákyně
Šimáčková Barbora do 48 kg 3. místo
Mladší žáci
Kuryk Robert do 34 kg 2. místo
Mláďata
Hložek Michal do 45 kg 1. místo
Kamarýt Ondřej do 37 kg 1. místo
Kurik Artur do 23 kg 1. místo

 

VC města Blatná - 24.04.2013

Jméno Hmotnost Umístění
Starší žákyně
Šimáčková Barbora do 46 kg 1. místo
Mláďata
Suchánková Adéla do 35 kg 5. místo

 

Mezinárodní VC Chomutova - 13.04.2013

Jméno Hmotnost Umístění
Mladší žáci
Smoleja Samuel do 48 kg bez umístění
Starší žákyně
Šimáčková Barbora do 48 kg 3. místo
Starší žáci
Hykl Šimon do 50 kg bez umístění

 

Turnaj Neratovice - Duben 06.04.2013

Jméno Hmotnost Umístění
Starší žáci
Běhounek Martin do 46 kg 5. místo
Mladší žáci
Kuryk Robert do 34 kg 3. místo
Mláďata
Kurik Artur do 24 kg 3. místo
Kamarýt Ondřej do 35 kg 1. místo
Marx Martin do 36 kg 2. místo
Hložek Michal do 46 kg 1. místo
Kerhart Jan do 48 kg 4. místo
Přípravka
Jelínek Ondřej do 21 kg 3. místo
Špicl Matěj do 25 kg 4. místo

 

VC Maďarska veteránů 23.03.2013

Jméno Hmotnost Umístění
M2
Vojtěch Tomáš do 90 kg 5. místo

 

Český pohár VC Jablonce 16.03.2013

Jméno Hmotnost Umístění
Starší žáci
Hykl Šimon do 50 kg bez umístění
Starší žákyně
Šimáčková Barbora do 48 kg bez umístění


Turnaj Neratovice - Březen 09.03.2013

Jméno Hmotnost Umístění
Starší žákyně
Šimáčková Barbora do 48kg 2. místo
Starší žáci
Hykl Šimon do 51kg 4. místo
Mladší žáci
Smoleja Samuel do 38kg 4. místo
Mladší žákyně
Zvěřinová Sára do 49 kg 3. místo
Mláďata
Tišer Adam do 47kg 3. místo
Hložek Michal do 47kg 2. místo
Kamarýt Ondřej do 34kg 2. místo
Kalinčuk Ivan do 33kg 4. místo
Holas Adam do 30kg 3. místo
Kopřiva Vít do 28kg 4. místo
Kurik Artur do 22kg 2.místo
Přípravka
Vachuda Filip do 23,5 kg 5. místo


Turnaj Neratovice -  Únor 09.02.2013

Jméno Hmotnost Umístění
Starší žákyně
Šimáčková Barbora do 51 kg 2. místo
Starší žáci
Hykl Šimon do 51 kg 3. místo
Běhounek Martin do 45 kg 4. místo
Mladší žáci
Smoleja Samuel do 35 kg 3. místo
       Mláďata
Hložek Michal do 44 kg 2. místo
Kamarýt Ondřej do 35 kg 3. místo
Přípravka
Špicl Matěj do 27 kg 4. místo

 

Turnaj Neratovice - Leden  12.01.2013

Jméno Hmotnost Umístění
Mláďata
Holas Adam do 29,5 kg 4. místo
Suchánková Adéla do 32 kg 3. místo
Kamarýt Ondřej do 33 kg 2. místo
Mašínová Viktorie do 38 kg 3. místo
Hložek Michal do 46 kg 2. místo
Hejda Jakub do 38 kg 4. místo
Přípravka
Špicl Matěj do 24 kg 2. místo
 

 

Fotogalerie

Fotky ze soutěží jsou průběžně
přidávány do fotogalerie.

Pravidelné soutěže v Česku

Muži

 Extraliga - Účastní se 10 sedmičlenných 

                 týmů.

                 Týmy jsou na začátku roku 

                 rozlosovány na dvě pětičlenné

                 skupiny.

                 Každá skupina absolovuje dvě
                 kola každý s každým do půli roku.

                 Ve druhé půli roku se vytvoří nové

                 dvě skupiny, postupová (6.týmů) a

                 sestupová (4.týmy).

                 Z postupové skupiny po jednom

                 turnaji každý s každým vzejdou

                 4 semifinalisté play-off, sestupová

                 skupina po dvou turnajích určí

                 1. sestupující tým do I.ligy.

 

 I. liga     - Účastní se 12 sedmičlenných 

                 týmů ve čtyřech turnajových

                 kolech. Týmy jsou na začátku

                 roku rozlosovány na dvě

                 šestičlenné skupiny. 

                 Každá skupina absolovuje dvě 

                 kola každý s každým do půli roku.

                 Ve druhé půli roku se vytvoří nové

                 dvě skupiny, postupová (1.-3.) a

                 sestupová (4.-6.).

                 Každá skupina absolovuje další dvě
                 kola každý s každým do konce

                 roku. Na konci roku první tým

                 postupové skupiny postupuje do

                 extraligy. Poslední dva týmy

                 sestupové skupiny sestupují do

                 baráže s vítězi krajských přeborů. 

 

 Dorostenci

Dorostenecká liga