Sportovní výsledky 2014

Turnaj Zbraslav 13.12.2014

Jméno Hmotnost Umístění
Přípravka
Dědek Dominik do 27,2 kg 1. místo
Vlček Jiří do 24,7 kg 2. místo
Mláďata
Hložek Michal do 51,2 kg 1. místo
Vlček Jaroslav do 41,9 kg 3. místo
Mladší žáci
Kopřiva Vít do 34 kg -

 

Randori koťat Vršovice 07.12.2014

Jméno Hmotnost Umístění
Mláďata
Jelínek Ondřej do 25,8 kg 2. místo
Vlček Jiří do 24,9 kg 1. místo

 

Mistrovství ČR Kata 2014 Vršovice 16.11.2014

Jméno dvojice   Umístění
kategorie do 18. let
Hykl Šimon + Šimáčková Barbora   4. místo

 

Kralupy Cup 2014 XVI. ročník

Jméno Hmotnost Umístění
Přípravka
Dědek Dominik do 27.3 kg 1. místo

 

Mezinárodní mistrovství ČR Masters 2014 Vršovice 15.11.2014

Jméno Hmotnost Umístění
M2
Matoušek Pavel do 66 kg 1. místo
Melkus Michal do 73 kg 2. místo
Vojtěch Tomáš do 90 kg 2. místo
M3
Kuzma Vladimír do 90 kg 3. místo
M4
Kopřiva Miloslav do 90 kg 2. místo
Kopřiva Martin do 90 kg 1. místo
Hejlek Radoslav do 100 kg 2. místo

 

Turnaj Neratovice listopad 15.11.2014

Jméno Hmotnost Umístění
     
Vlček Jaroslav do  kg 3. místo
Kamarýt Ondra do  kg 2. místo
Hložek Michal do  kg 2. místo
Vlček Jiří do  kg 1. místo
Dědek Dominik do  kg 1. místo
     

 

Turnaj Mělník říjen

Jméno Hmotnost Umístění
 
     
     
     
     
     
     
     
     

 

Turnaj Neratovice říjen 18.10.2014

Jméno Hmotnost Umístění
Starší žáci
Běhounek Martin do 60 kg 2. místo
Mladší žákyně
Suchánková Adéla do 44 kg 1. místo
Mláďata
Hložek Michal do 53 kg 2. místo
Vlček Jaroslav do 40 kg 3. místo
Kamarýt Ondřej do 40 kg 2. místo
Špicl Matěj do 30 kg 4. místo
Přípravka
Dědek Dominik do 27 kg 1. místo
Jelínek Ondřej do 26 kg 3. místo
Vlček Jiří do 23,5 kg 3. místo

 

Krajský přebor Prahy mládeže 15.10.2014

Jméno Hmotnost Umístění
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

Masters Mistrovství Polska 2014 Sobotka 13.09.2014

Jméno Hmotnost Umístění
M3
Hák Dan do 81 kg 2. místo
M4
Kopřiva Martin do 81 kg 3. místo
Kopřiva Miloslav do 81 kg -

 

Výsledky z letního soustředění Blatnice 2014

BLATNICE 2014
      ROK BĚH BĚH BĚH SED/LEH KLIKY ŠVIHADLO SKOK KORYTO
č. PŘÍJMENÍ JMÉNO NAROZENÍ 60m 100m 12 min 1min výdrž 30 s Z MÍSTA  
        s s m       cm s
1 Bailey Lukáš 2007 12,8 21,6 1650 30 10 16 130 33,0
2 Běhounek Martin 2000 8,9 15,0 1840 54 20 56 184 25,5
3 Dědek Dominik 2006 11,5 18,0 1940 43 26 31 146 29,3
4 Holas Adam 2004 10,4 17,0 2200 45 19 57 165 25,7
5 Jalovec Alexandr 2004 13,4 22,5 1500 30 3 10 119 32,4
6 Janoušek Kryštof 2002 10,3 16,7 1800 43 21 41 148 26,9
7 Janoušek Max 2004 13,3 19,5 1670 40 9 32 127 30,8
8 Kamarýt Ondřej 2004 11,3 17,7 1880 53 36 64 134 30,7
9 Kamarýtová Veronika 2007 12,1 20,2 1530 34 23 37 107 31,4
10 Kerhart Jan 2002 12,2 21,1 1740 43 5 34 115 30,4
11 Kerhartová Květa 2004 11,5 18,7 1490 39 9 36 145 30,9
12 Kopřiva Vít 2003 13,2 25,0 1500 21 13 25 137 33,1
13 Kovačič Štěpán 2005 12,8 19,6 1600 35 23 34 128 31,6
14 Kovačičová Amélie 2008 15,1 25,7         90 39,0
15 Marx Martin 2004 11,2 17,9 2250 53 25 59 139 28,7
16 Marxová Regina 2007 11,5 21,2 1810 39 20 45 126 31,6
16 Nachtman Petr 2002 9,8 16,4 1800 45 25 78 184 24,9
17 Pokorná Kristýna 2005 12,1 20,5 1490 32 10 49 106 31,9
18 Pokorný Jiří 2008   30,0 1470 14 7 11 94 44,1
19 Šimáčková Barbora 1999 10,6 18,2 1800 50 36 60 155 26,7
20 Štefány Pavel 2003 10,4 17,3 2280 51 30 43 159 26,9
21 Tišer Adam 2003 10,9 17,0 1610 39 26 24 154 27,5
22 Vachuda Filip 2006 13,4 21,7 1900 55 10 25 121 32,2
23 Zvěřinová Sára 2005 12,9 20,9 1600 32 15 26 119  

 

Mistrovství Evropy Masters 2014 Praha 27.6.2014

Jméno Hmotnost Umístění
M2
Vojtěch Tomáš do 90 kg bez umístění
M3
Melkus Michal do 73 kg bez umístění
Kuzma Vladimir do 90 kg bez umístění
M4
Kopřiva Miloslav do 81 kg bez umístění
Kopřiva Martin do 81 kg bez umístění

 

Turnaj Folimanka  18.5.2014

Jméno Hmotnost Umístění
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

Turnaj Kamenice 26. - 27.04.2014

Jméno Hmotnost Umístění
Přípravka
Dědek Dominik do 26,2kg 1. místo
Vlček Jiří do 23,9kg 3. místo
Jelínek Ondřej do 24,15 kg 3. místo
Mláďata
Hložek Michal do 51,8 kg 1. místo
Vlček Jaroslav do 40,15 kg 2. místo
Kamarýt Ondřej do 39,1 kg 2. místo
Mladší žáci
Kopřiva Vít do 34 kg 5. místo
Starší žáci
Hykl Šimon do 55 kg 5. místo
 

Masters Mistrovství Slovenska 12.04.2014

Jméno Hmotnost Umístění
M2
Vojtěch Tomáš do 90 kg 2. místo
M4
Hejlek Radoslav do 100 kg 2. místo

 

Turnaj Neratovice duben 8.4.2014

Jméno Hmotnost Umístění
Mladší žáci
Urbášek Samuel do 46 kg 1. místo
Mláďata
Hložek Michal do 47 kg 2. místo
Vlček Jaroslav do 42 kg 3. místo
Kamarýt Ondřej do 42 kg 2. místo
Přípravka
Dědek Dominik do 26 kg 2. místo
Jelínek Ondřej do 25 kg 2. místo
Vlček Jiří do 24 kg 3. místo

Turnaj Neratovice březen 8.3.2014

Jméno Hmotnost Umístění
Starší žáci.
Janoušek Kryštov do 70 kg 5. místo
Mláďata
Hložek Michal do 50 kg 2. místo
Vlček Jaroslav do 42 kg 2. místo
Holas Adam do 32 kg 4. místo
Janoušek Max do 29 kg 4. místo
Špicl Matěj do 28.5 kg 4. místo
Přípravka
Dědek Dominik do 25 kg 1. místo
Vlček Jiří do 23 kg 1. místo

 

Turnaj Neratovice únor 1.2.2014

Jméno Hmotnost Umístění
Přípravka
Dědek Dominik do 25.5 kg 2. místo
Mláďata
Špicl Matěj do 27 kg 1. místo
Janoušek Max do 28.5 kg 4. místo
Kamarýt Ondřej do 39 kg 3. místo
Hložek Michal do 47 kg 1. místo
Mladší žáci
Kopřiva Vít do 30 kg 4. místo
Starší žáci
Hykl Šimon do 55 kg 3. místo
Janoušek Kryštof do 66 kg 4. místo

 

Turnaj Neratovice leden

Jméno Hmotnost Umístění
Přípravka
Vlček Jiří do 22 kg 1. místo
Mláďata
Špicl Matěj do 28 kg 1. místo
Kamarýt Ondřej do 38 kg 2. místo
Hložek Michal do 48 kg 2. místo
Vlček Jaroslav do 38 kg 3. místo

 

Fotogalerie

Fotky ze soutěží jsou průběžně
přidávány do fotogalerie.

Pravidelné soutěže v Česku

Muži

 Extraliga - Účastní se 10 sedmičlenných 

                 týmů.

                 Týmy jsou na začátku roku 

                 rozlosovány na dvě pětičlenné

                 skupiny.

                 Každá skupina absolovuje dvě
                 kola každý s každým do půli roku.

                 Ve druhé půli roku se vytvoří nové

                 dvě skupiny, postupová (6.týmů) a

                 sestupová (4.týmy).

                 Z postupové skupiny po jednom

                 turnaji každý s každým vzejdou

                 4 semifinalisté play-off, sestupová

                 skupina po dvou turnajích určí

                 1. sestupující tým do I.ligy.

 

 I. liga     - Účastní se 12 sedmičlenných 

                 týmů ve čtyřech turnajových

                 kolech. Týmy jsou na začátku

                 roku rozlosovány na dvě

                 šestičlenné skupiny. 

                 Každá skupina absolovuje dvě 

                 kola každý s každým do půli roku.

                 Ve druhé půli roku se vytvoří nové

                 dvě skupiny, postupová (1.-3.) a

                 sestupová (4.-6.).

                 Každá skupina absolovuje další dvě
                 kola každý s každým do konce

                 roku. Na konci roku první tým

                 postupové skupiny postupuje do

                 extraligy. Poslední dva týmy

                 sestupové skupiny sestupují do

                 baráže s vítězi krajských přeborů. 

 

 Dorostenci

Dorostenecká liga