Sportovní výsledky 2012.

PČR 2012 starších žákyň - Chomutov 24.11.2012

Jméno Hmotnost Umístění
Starší žákyně
Šimáčková Barbora do 48 kg bez umístění

 

Turnaj Neratovice - Listopad

Jméno Hmotnost Umístění
Starší žákyně
Šimáčková Barbora do 49 kg 1. místo
Mladší žáci
Hykl Šimon do 51 kg 1. místo
Mláďata
Suchánková Adéla do 31 kg 4. místo
Kerhart Jan do 43 kg 4. místo
Zvěrinová Sára do 45 kg 2. místo
Valíčková Adéla do 45 kg 3. místo
Přípravka
Holas Adam do 29,5 kg 2. místo
Vlček Jaroslav do 33 kg 4. místo
Marx Martin do 35 kg 1. místo
Kamarýt Ondřej do 35 kg 2. místo
Hložek Michal do 41 kg 2. místo
Kerhartová Květa do 41 kg 5. místo
Dorošenko Vojtěch do 26 kg 3. místo
Špicl Matěj do 24 kg 2. místo

 

Samurajská katana - Mladá Boleslav  27.10.2012

Jméno Hmotnost Umístění
Starší žáci
Šimáčková Barbora do 42 kg 1. místo

 

VC Teplic Český pohár - Teplice 20.10.2012

Jméno  Hmotnost Umístění
Starší žákyně
Šimáčková Barbora do 48 kg 5. místo

 

Turnaj Neratovice - Říjen  20.10.2012

Jméno Hmotnost Umístění
Přípravka
Kurik Artur do 21 kg 2. místo
Špicl Matěj do 23 kg 3. místo
Mláďata
Vlček Jaroslav do 25 kg 4. místo
Kalynčuk Ivan do 25 kg 3. místo
Hložek Michal do 40 kg 5. místo
Kerhart Jan do 38 kg 3. místo
Kerhartová Květa do 40 kg 4. místo
Valičková Adéla do 32 kg 4. místo
Kuryk Robert do 28 kg 3. místo
Smoleja Samuel do 36 kg 2. místo
Kopřiva Vít do 28 kg 3. místo

 

Krajský přebor Prahy 2012 Mládeže  8.10.2012 Folimanka

Jméno Hmotnost Umístění
Mladší žáci
Hykl Šimon do 50 kg 5. místo
Starší žákyně
Šimáčková Barbora do 48 kg 1. místo

 

Mezinárodní Mistrovství ČR Veteránů 2012  22.9.2012 Vršovice

Jméno    Hmotnost Umístění
kategorie M2
Melkus Michal do 73 kg 4. místo

kategorie M3

Hák Dan do 73 kg 3. místo
kategorie M4
Kopřiva Miloslav do 81 kg 4. místo
Kopřiva Martin do 81 kg 1. místo

 

Sportovní výsledky z letního soustředění na Blatnici - děti

Soustředění se uskutečnilo od soboty 21.7. do soboty 28.7.

Výsledky zátěžových testů.

Přehledná tabulka

 

USK Cup Folimanka 12.5.2012

Jméno

Hmotnost Umístění
Starší žákyně
Šimáčková Barbora do 48 kg 6. místo

 

Mezinárodní turnaj - Memoriál Václava Prokeše Teplice 5.5.2012

Jméno    Hmotnost Umístění
Starší žákyně
Šimáčková Barbora do 48 kg 2. místo

 

Český pohár VC Chomutova 15.04.2012

Jméno Hmotnost Umístění
Mladší žáci
Šimon Hykl do 46 kg bez umístění
Starší žákyně
Šimáčková Barbora do 48 kg 7. místo

 

Turnaj Neratovice 14.04.2012

Jméno Hmotnost Umístění
Přípravka
Špicl Matěj do 23 kg 2. místo
Janoušek Max do 24,5 kg 3. místo
Holas Adam do 26 kg 1. místo
Kamarýt Ondřej do 30 kg 3. místo
Mláďata
Suchánková Adéla do 29 kg 2. místo
Hejda Jakub do 38 kg 2. místo
Hložek Michal do 40 kg 2. místo
Janoušek Kryštof do 51 kg 4. místo
Starší žákyně
Šimáčková Barbora do 44 kg 1. místo

 

Samurajská katana - Jičín 02.04.2012

Jméno Hmotnost Umístění
Mladší žáci
Hykl Šimon do 46 kg 5. místo
Starší žáci
Šimáčková Barbora do 46 kg 9. místo

 

Středoevropský pohár veteránů v Maďarsku 31.03.2012

Jméno Hmotnost Umístění
kategorie M2
Vojtěch Tomáš do 90 kg 1. místo

 

Český pohár VC Jablonce žáci - 25.03.2012

Jméno Hmotnost Umístění
Mladší žáci
Hykl Šimon do 46 kg bez umístění
Starší žákyně
Šimáčková Barbora do 44 kg bez umístění

 

Turnaj Neratovice - 17.03.2012

Jméno Hmotnost Umístění
Přípravka
Špicl Matěj do 23 kg 5. místo
Holas Adam do 28 kg 3. místo
Kamarýt Ondřej do 31 kg 2. místo
Hložek Michal do 38 kg 1. místo
Mláďata
Kurik Artur do 23 kg 4. místo
Suchánková Adéla do 36 kg 2. místo
Smoleja Samuel do 36 kg 1. místo
Mladší žáci
Hykl Šimon do 48 kg 1. místo
Starší žákyně
Šimáčková Barbora do 44 kg 2. místo

 

Turnaj Neratovice - 18.02.2012

Jméno Hmotnost Umístění
Přípravka
Kurik Artur do 21kg 2. místo
Kamarýt Ondřej do 30kg 2. místo
Mláďata
Kuryk Robert do 28kg 2. místo
Starší žákyně
Šimáčková Barbora do 43kg 1. místo

 

 

První, v tomto roce, turnaj v Neratovicích.  21.01.2012.

Jméno Hmotnost Umístění
Přípravka
Špicl Matěj do 21kg 2. místo
Kurik Artur do 21kg 4. místo
Mláďata
Hložek Michal do 37kg 1. místo
Marx Martin do 37kg 2. místo
Kuryk Robert do 27kg 1. místo
Novotná Krystína do 33kg 5. místo
Suchánková Adéla do 29kg 5. místo
Mladší žáci
Hykl Šimon do 50 kg 4. místo
Starší žáci (kategorie žákyně nebyla otevřena)
Šimáčková Bára do 43 kg 4. místo

 

Baráž o první ligu. Kadaň 14.01.2012

Bez umístění.

 

Fotogalerie

Fotky ze soutěží jsou průběžně
přidávány do fotogalerie.

Pravidelné soutěže v Česku

Muži

 Extraliga - Účastní se 10 sedmičlenných 

                 týmů.

                 Týmy jsou na začátku roku 

                 rozlosovány na dvě pětičlenné

                 skupiny.

                 Každá skupina absolovuje dvě
                 kola každý s každým do půli roku.

                 Ve druhé půli roku se vytvoří nové

                 dvě skupiny, postupová (6.týmů) a

                 sestupová (4.týmy).

                 Z postupové skupiny po jednom

                 turnaji každý s každým vzejdou

                 4 semifinalisté play-off, sestupová

                 skupina po dvou turnajích určí

                 1. sestupující tým do I.ligy.

 

 I. liga     - Účastní se 12 sedmičlenných 

                 týmů ve čtyřech turnajových

                 kolech. Týmy jsou na začátku

                 roku rozlosovány na dvě

                 šestičlenné skupiny. 

                 Každá skupina absolovuje dvě 

                 kola každý s každým do půli roku.

                 Ve druhé půli roku se vytvoří nové

                 dvě skupiny, postupová (1.-3.) a

                 sestupová (4.-6.).

                 Každá skupina absolovuje další dvě
                 kola každý s každým do konce

                 roku. Na konci roku první tým

                 postupové skupiny postupuje do

                 extraligy. Poslední dva týmy

                 sestupové skupiny sestupují do

                 baráže s vítězi krajských přeborů. 

 

 Dorostenci

Dorostenecká liga